Cafe Masaları

Cafe masaları, iş yerinizin görünümü açısından çok önemli bir husus olacaktır. Cafeler, hemen hemen bütün insanların en sık vakit geçirdiği alanlar olduğu için; tasarımlarının güzel ve düzenli bir şekilde yapılması da çok önemli bir husus olacaktır. Örneğin; Cafe masaları, işletmeye devam ettiğiniz alan ile uyumlu bir görünüm sağlamıyorsa; mutlaka çeşitli değişiklikler yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde, müşteri sayınızın günden güne azalmaya devam etmesi de söz konusu olabiliyor. Fakat Cafenizde yer almakta olan masa ve sandalyeler hem birbirine hem de bulunduğunuz ortama ayak uyduruyorsa; müşteri sayınızın ve kalitenizin beklediğinizden çok daha yüksek olabileceğine emin olabilirsiniz. Durum böyle olunca, işletme sahiplerinin çok büyük bir kısmı; Cafe tasarımlarında değişiklik yapmaya devam etmişlerdir.

 

 

Cafe Masa Modelleri

Cafe masa modelleri, bulunduğunuz ortamın genişliğine göre değişiklik göstermeye devam edebilir. Örneğin; işletmenizin hacmi çok küçükse, büyük masalardan satın almanız; kalabalık ve sıkışık bir görüntü elde etmenize sebebiyet verebilmektedir. Aynı durum, bazı zamanlarda; büyük alanlar için de geçerli kılınmaya devam etmektedir. Bu nedenle, küçük ve yuvarlak masalardan tercih etmenizde fayda vardır. Ancak, Cafeniz uzun soluklu oturmalara müsaitse, kare masa modellerinden satın almanız da daha doğru bir tercih olabiliyor. Bu nedenle, ortamın büyüklüğüne ve tarzına göre masa satın alarak, daha farklı bir görünüm elde etme şansınız da mümkün olacaktır.

 

 

Cafe Masaları Ne Renk Olur?

Cafe masaları rengi de uzun süreli işletmeler için çok önemli bir husus olacaktır. Özellikle de hitap etmek istediğiniz belirli bir müşteri pörtfeyi varsa, aynı yaş grubuna hitap edebilecek renklerden faydalanmaya devam etmeniz çok önemli bir husus olacaktır. Bu sayede, genç ya da daha orta yaşlı kesimi, dükkanınıza çekebilir ve satış sayınızı arttırabilirsiniz. Özellikle de yemek veren işletmelerden bir tanesi iseniz, iştah açıcı renklerden faydalanmanız; satış sayınızın artmasına yardımcı olacaktır. Fakat uzun süreli oturma sistemine sahip olan kafelerden bir tanesi iseniz, muhakkak göz dinlendirici renklerden faydalanmaya devam etmeniz gerekecektir. Bu sayede, müşterilerinizin iş yerinize geldiği zaman, kendini ve ruhunu dinlendirmesi de mümkün olacaktır.

 

 

Cafe Masalarının Tarzı Ne Olmalıdır?

Cafe masalarının tarzı, konseptinize göre değişiklik göstermeye devam etmektedir. Ancak genel olarak, hitap edeceğiniz kitleye göre tarz belirlenmesi gerektiği bilinmektedir. Bu nedenle; renk, masa ve sandalye modellerine bu doğrultuda karar vermeniz çok önemli bir husus olacaktır. Fakat son zamanların moda seçenekleri, genel olarak asimetrik şekillerden tercih edilmektedir. Örneğin; üçgen, kare, dikdörtgen ya da oval cafe masası seçeneklerinden faydalanarak sevilen tasarımlar yapmaya devam etmektedirler. Özellikle de eski bir konsept yaratmak istiyorsanız; bohem bir tarz seçerek, ahşap ve ağaçtan yapılan mobilya türlerinden faydalanmanız da mümkün olacaktır. Bununla beraber, berjer ya da sedir satın almanız ve kafenizin tasarımını farklı bir forma sokmanız da mümkün hale gelecektir.

 

 

Cafe Masaları Fiyatları

Cafe masaları fiyatları, modellere göre değişiklik göstermeye devam etmektedir. Bununla beraber, üzerinde yapılacak olan çeşitli desenler ve figürler de Cafe masalarının fiyat aralıklarının değişiklik göstermeye devam etmesine de sebebiyet vermektedir. Ancak Cafe masası satın alacağınız zaman, toplu alımlar yapacağınız için; uygun fiyat aralıklarından faydalanmanız da mümkün olacaktır. Üstelik, uzun zamandır hizmet vermeye devam eden mobilya firmamızda, özel tasarımlar ile ilgili yapılan indirimler de mevcuttur. Bu nedenle, kafe konseptine karar verdikten sonra; dilediğiniz zaman firmamız ile iletişim kurabilir ve yeni açacağınız işletme için, alışverişlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

0,